Mirë se vini në faqen e Kuvendit të Kosovës në internet

Puna e organit legjislativ tė Kosovės ėshtė transparente, prandaj nė kėtė faqe do tė gjeni informata pėr punėn e deputetėve nė seanca plenare, pėr ligjet nė procedurė, pėr ligjet e miratuara dhe ato tė amandamentuara, pėr aktivitetet e kryetarit tė Kuvendit tė Kosovės, tė Kryesisė, tė komisioneve...

img

Ligjet

Lajmet

Seancat e Kuvendit

  • E Premte, 23.09.2016Kryeparlamentari Veseli takim me ambasadorin e SHBA-sė, Greg Delawie lexo mė shumė
  • E Premte, 23.09.2016Kryeparlamentari Veseli priti nė takim udhėheqėsit e Bujanocit dhe Preshevės lexo mė shumė
  • E Premte, 23.09.2016Pėrfaqėsues tė dy komisioneve takuan mbrėmė drejtorin nė MPJ-nė e Sllovenisė, Lovrenēiē Ėshtė biseduar lidhur me bashkėpunimin e ndėrsjellė ndėrmjet dy vendeve dhe pėrvojat sllovene nė procesin e integrimeve evropiane. Sllovenia tė avokojė pėr... lexo mė shumė
  • tė gjitha lajmet