Lajmet e fundit

E Mërkure, 12.06.2019

 • Veseli takon gjeneralin Wesley Clark

  lexo më shumë

 • Kryeparlamentari Veseli takon presidentin Bill Clinton

  lexo më shumë

 • Takimi i kryeparlamentarit Veseli me gjeneralin Wesley Clark, zhvillohet ne Hotel Emerald, në orën 18:15

  lexo më shumë

 • Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kudo dhe kurdo me SHBA-të

  lexo më shumë

 • Kryeparlamentari Veseli pret sekretaren Amerikane Madeleine Albright - e falënderon për gjithçka që ka bërë për Kosovën

  lexo më shumë

 • Grupi i Grave Deputete priti ne takim ish-sekretaren amerikane të shtetit, Medeleine Albright

  lexo më shumë