Lajmet e fundit

Takimi i kryeparlamentarit Veseli me gjeneralin Wesley Clark, zhvillohet ne Hotel Emerald, në orën 18:15

E Mërkure, 12.06.2019
Takimi i kryetarit të Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, me gjeneralin Wesley Clark, i planifikuar të mbahet në orën 18:00 në kabinetin e kryetarit, do të zhvillohet në Hotel Emerald, në orën 18:15.

Me respekt,
Drejtoria për media dhe marrëdhënie me publikun e Kuvendit të Kosovës