Lajmet e fundit

E Enjte, 06.06.2019

 • Veseli: Serbia do ta njohë Kosovën dhe do të përgjigjet para drejtësisë për gjenocidin

  lexo më shumë

 • Të premten, nënkryetari Haliti takon Avokatin e Popullit të Shqipërisë

  lexo më shumë

 • Nga mbledhja e Komisionit për Zhvillim Ekonomik...

  lexo më shumë

 • Agjenda mediale e kryetarit të Kuvendit të Kosovës, për ditën e enjte, 6 qershor 2019

  lexo më shumë