Lajmet e fundit

Nënkryetarja Bogujevci priti në takim Ambasadorin jo-rezident të Irlandës për Kosovë, Ronan Gargan

e hënë, 27.03.2023

Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë takoi ambasadorin e Suedisë në Kosovë Jonas Westerlund 

e hënë, 27.03.2023

Kryetari Glauk Konjufca bëri nderime në Kompleksin memorial në Gllogjan

e premte, 24.03.2023

Pyetjet të cilat nuk janë qartë të formuluara dhe janë jashtë tematikave të Kuvendit, nuk do të publikohen.

Pyetja juaj u dërgua. 

Ju faleminderit!